Współpraca z Pomorską Fundacją na Rzecz Rodzinnej Pieczy Zastępczej – Ania

Współpraca z Pomorską Fundacją na Rzecz Rodzinnej Pieczy Zastępczej – Ania

  • :

Memoriał Pomagamy – Wygrywamy . Darowizna 1% Pomagamy Wygrywamy.

W  roku 2020 oraz 2021 Memoriał Pamięci Franciszki Cegielskiej i Małgorzaty Dydek miał charakter charytatywny. Celem inicjatywy było wsparcie osób podwójnie skrzywdzonych przez los.
To niepełnosprawne dzieci nie mogące wychowywać się w rodzinach biologicznych. Otoczone miłością wychowują się w rodzinach zastępczych, jednak ich potrzeby są zdecydowanie większe niż zdrowych dzieci. W 2020 roku zbieraliśmy środki na  Nikole, Agnieszkę, Asię, Zuzię oraz Tomka –  na ich rehabilitację, terapię, zajęcia dodatkowych, specjalistyczny sprzęt oraz zabawki edukacyjnie – wszystko po to by wesprzeć ich rozwój i dać im szansę na lepsze funkcjonowanie każdego dnia. W 2021 roku zbieraliśmy środki na Nikole, Agnieszkę, Asię Zuzię oraz Patryka. Mimo trudnego covidowego czasu  Zebraliśmy łącznie ponad 10.000 zł!

 

100% Piękna.

Akcja 100% Piękna dedykowana była mamom zastępczym wychowującym niepełnosprawne dzieci.
Zaprosiliśmy do naszego biura w Marnie 5 mam zastępczych dla których przyszykowaliśmy dzień atrakcji.  Mamy przeszły metamorfozę wykonaną przez stylistów i fryzjerów, każda z mama miała zrobiony profesjonalny portret zdjęciowy przez fotografa, a także otrzymała w prezencie upominek.
Zależało nam aby chociaż raz w roku mamy, które przez cały rok oddają serce swoim niepełnosprawnym dzieciom, porzuconym przez biologicznych rodziców, mogły poczuć się wyjątkowo.